مقالات

19
خرداد
نگاهی به مباحث SEO، SEM و SMM

نگاهی به مباحث SEO، SEM و SMM

نگاهی به مباحث SEO، SEM و SMM
در هر زمینه کاری که باشید و هر عنوان شغلی که داشته باشید، داشتن یک وبسایت برای معرفی خود، خدمات شرکت، فروش محصولات و ... بسیار مفید خواهد بود. ولی در نظر داشته باشید که ساخت وبسایت به تنهایی کافی و مفید نیست، بعد از ایجاد وبسایت باید به دنبال راههایی برای معرفی، پیشبرد و پربازدید کردن سایتتان باشید.

 

19
خرداد
چگونه با مشتری تماس برقرار کنیم؟

چگونه با مشتری تماس برقرار کنیم؟

چگونه با مشتری تماس برقرار کنیم؟ ...
ارتباط با مشتری
ارتباط با مشتری همواره تکنیک مهمی در فروش موفق و جذب مشتریان بوده اما باید در نظر داشت که برقراری ارتباط یک تکنیک خاص نیست چون تفاوت افراد، نیازمند کاربرد تکنیک های متنوع است. بنابراین باید روشهای ارتباط با مشتری، بر پایه مفاهیم و قواعد ارتباط باشد. در این صورت با دانستن مفاهیم و قواعد اصلی می توان برای تمامی افراد از آن بهره برد. باید توجه کنید که اولین قدم در برقرار کردن ارتباط با مشتری، "کمک کردن" به آن ها باشد.
معنای کمک کردن را با طرح یک سوال آغاز می کنم:

 

19
خرداد
چرا ایمیل مارکتینگ؟

چرا ایمیل مارکتینگ؟

چرا ایمیل مارکتینگ؟
روشی ارزان و پربازده که اخیرا شرکتهای زیادی به این شیوه تبلیغات آنلاین روی آورده اند. روش کار به این صورت است که یک طرح ایمیل تبلیغاتی جذاب (خبرنامه) توسط صاحبان کسب و کار و یا بخش مارکتینگ شرکت به یکباره در اختیار تعداد زیادی مخاطب قرار می گیرد.
نتایج مطلوب زمانی حاصل می شود که مخاطبان افرادی باشند که دقیقا به آن سرویس تبلیغ شده نیاز و یا علاقه داشته باشند. اینجاست که تخصص گروه ایمیل مارکتینگ به یاری صاحبان کسب و کار خواهد آمد و یک ایمیل ساده، به یک ایمیل تبلیغاتی هدفمند تبدیل خواهد شد.
ایمیل مارکتینگ روشی موثر برای افراد/شرکتهایی است که وب سایت دارند. به این دلیل که با خواندن ایمیل تبلیغاتی، مخاطب به راحتی می تواند از طریق لینک متصل به خبرنامه از وب سایت شما دیدن کند و اطلاعات بیشتری بدست آورد.
 
+98(21)88279239
info@marktingyar.com

آدرس دفترمرکزی : تهران ابتدای گیشا - بین خیابان
اول و سوم پلاک 34 واحد 6

Close